Як користуватися віджетом

Віджет являє собою набір параметрів забруднення повітря і метеорологічних даних, які надходять безпосередньо з вимірювальних приладів станції моніторингу в онлайн-режимі. Вікно віджету вбудовано в сайт і відображає інформацію в текстовому або графічному (більш наочному) вигляді.

Віджет дозволяє вибрати місто та станцію моніторингу. Напис «Т.О.» біля назви станції означає, що зараз вона на технічному обслуговуванні та її не можна вибрати.

Віджет складається з комірок, кожна з яких містить назву параметра, його середнє значення за останню хвилину та одиницю виміру. У графічному вигляді комірки із забруднювачами також містять різнобарвну шкалу з індикатором, який показує поточну концентрацію щодо ГДК м.р. (максимально разова гранично допустима концентрація). Діапазон значень від 0 до 0,5 ГДК м.р. має зелений колір, від 0,5 до 1 ГДК м.р. – жовтий, вище 1 ГДК м.р. – червоний.

Якщо навести курсор миші на комірку, з’являється спливаюче вікно з додатковою інформацією – ГДК м.р. речовини, або іншого параметру, що вимірюється.

Нульові значення на індикаторі свідчать про те, що концентрація речовини не вище порога чутливості вимірювального приладу

Для коректної роботи сторінки з віджетом потрібно дозволити геолокацію.