Експерти ЦЕМ проаналізували якість поверхневих вод у Самарі, поблизу Слобожанського.
Цей сайт оновлено у рамках проєкту «Посилення екологічного моніторингу Дніпропетровської області під час воєнного конфлікту»
Експерти ЦЕМ проаналізували якість поверхневих вод у Самарі, поблизу Слобожанського.
Експерти ЦЕМ за допомогою обладнання мобільної станції екологічного контролю «Еол-1» проаналізували якість повітря у селі Олександрівка, Слобожанської громади на Дніпропетровщині.
Міністерка захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук взяла участь в українсько-естонському форумі «Чисті технології, зелена енергетика та енергетика України та Естонії». Там вона зустрілася з Міністром енергетики та навколишнього середовища Естонії Андреасом Суттом, – повідомляють у Міндовкіллі.
Експерти ЦЕМ проаналізували якість води у річці Кільчень, у Підгородному на Дніпропетровщині.
Експерти ЦЕМ виміряли якість повітря у Підгородному, на Дніпропетровщині за допомогою мобільної станції «Еол-1».
Мешканці Дніпропетровської області зможуть взяти участь у тренінгу «Основи зеленої енергетики: як працює майбутнє». На ньому фахівці дадуть теоретичні знання та практичну базу з монтування сонячних панелей, а також розкажуть основи законодавства про ВДЕ.
Навчання відбудеться у форматі оффлайн. Тренінг «триватиме 5 днів: з 26 по 30 травня включно.
Учасниками тренінгу можуть стати: ветерани війни з росією, вимушені переселенці, а також представники громад, які потребують спеціалістів з відновлюваної енергетики.
Щоб долучитися до тренінгу, заповніть, будь ласка, ЦЮ анкету.
Відбір та навчання відбуватиметься на конкурсній основі. Дедлайн подачі заявки – 21 травня.
Тренінг організовує «Зелений світ – Друзі Землі» в рамках проєкту Critical Energy Resilience for Ukraine (CERU).
Точку навчання та програму занять ми надішлемо на електронну скриньку кожному з кандидатів, які успішно пройдуть конкурсний відбір.
Після завершення курсу, учасники отримають сертифікати. Необхідною умовою є повне відвідування всіх занять.
Організатори забезпечать всіх учасників харчуванням та, у разі потреби, місцем проживання. Витрати за квитки до Дніпра і в зворотному напрямку – за рахунок учасників.
Залишилися питання? Надсилайте їх на електронну скриньку: irynamudrenko05@gmail.com
ЦЕМ та чеська НГО «Арніка» передали департаменту екологічної політики Дніпровської міськради 5 нових станцій громадського моніторингу «EcoCity» для відстеження якості атмосферного повітря.
Експерти ЦЕМ за допомогою мобільної станції «Еол-1» проаналізували якість повітря у Підгородному, на Дніпропетровщині.
Експерти ЦЕМ проаналізували якість води у річці Кільчень, у Підгородному на Дніпропетровщині. Дослідження якості поверхневих вод проводилось за допомогою мультипараметрового аналізатору якості поверхневих вод Hanna HI98194.
Україна посилює співпрацю з Швецією. У Польщі відбулася неформальна зустрічі Міністрів навколишнього середовища та клімату країн-членів ЄС. На ній Світлана Гринчук поспілкувалася з міністеркою з питань клімату та навколишнього середовища Королівства Швеція Роміною Пурмохтарі, повідомляють у Міндовкіллі.