Сьогодні наша мобільна станція провела заміри фізико-хімічних параметрів довкілля в декількох точках поблизу ПрАТ «ДМЗ». Вимірювалися концентрації діоксиду азоту, діоксиду сірки, окису вуглецю, озону, сірководню та дрібнодисперсного пилу. 
В першій точці (перехрестя пр. Свободи та вул. Кайдацький шлях) спостерігалося перевищення максимальної разової гранично допустимої концентрації (ГДКм.р.) окису вуглецю. Також спостерігалися підвищені концентрації дрібнодисперсного пилу.
Друга точка знаходилася біля прохідної Коксохімічного виробництва ПрАТ «ДМЗ». Порівняно з першою точкою фіксувалося підвищення концентрації діоксиду азоту та зниження концентрації окису вуглецю. 
Додатково вимірювалася концентрація дрібнодисперсного пилу (РМ10 та РМ2,5) за допомогою портативного газоаналізатора. Спостерігалися підвищені концентрації на обох точках. Концентрація РМ10 коливалася в інтервалі від 69 мкг/м3 до 567 мкг/м3, РМ2,5 – від 55 до 123 мкг/м3 (рекомендації ВООЗ щодо якості повітря визначають середньодобове значення 50 мкг/м3 для PM10 та 25 мкг/м3 для PM2.5).

Світлина від Центр екологічного моніторингу.
Світлина від Центр екологічного моніторингу.
Світлина від Центр екологічного моніторингу.
Світлина від Центр екологічного моніторингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *